Категорії

Контакти Доставка і оплата Обмін та повернення   +380 67 198 6102
  support@tapok.com.ua   +380 67 198 6102 Вибране

Визначення розміру

Як правильно підібрати розмір взуття?

Мільйони людей вже оцінили для себе переваги онлайн шопінгу. Безперечно, переваги надзвичайні: зручно, швидко, великий асортимент. Та існують і певні труднощі при таких покупках, одна з яких це правильно вибрати для себе розмір взуття. Основні рекомендації та помилки розглянемо нижче.

На що варто звернути увагу в першу чергу?

Найперша та практично сама важлива рекомендація, - це проводити заміри найбільш комфортної пари взуття, що існує у вашому гардеробі. Для замірів можна використовувати сантиметрову стрічку чи звичайну рулетку. Важливо не виймати устілку, а заміряти зсередини. При цьому намагаючись якомога щільніше притиснути рулетку до устілки, аби не залишалось зайвого простору.

Що стосується літнього взуття, заміряйте від краю до краю підошви зсередини. Бувають випадки, коли розміри закритих та відкритих пар взуття можуть відрізнятись. Це пов’язано з тим, що у літньому взутті по краям передбачена частина вільного простору для зручності.

Рекомендації, на які варто орієнтуватись при вимірюванні розмірів взуття

  • Не варто лінуватись і обов’язково провести заміри, краще якщо Ви зробите заміри декількох пар взуття і порівняєте їх;
  • знайдіть Ваш власний інтервал розміру. Насправді так звані «чисті» розміри зустрічаються доволі рідко. Зазвичай вони варіюють ± 0,5 см. Ви зможете його визначити шляхом попередньої рекомендації і надалі орієнтуватись на цей показник;
  • здійснюйте покупки лише у магазинах, які пропонують функцію обміну та повернення. Вибір взуття це делікатна справа і завжди існує ризик не вгадати з розміром;
  • якщо ви володар не зовсім стандартної ноги, краще надати перевагу офлайн магазинам, де є можливість все приміряти та оцінити комфорт особисто.

Помилки, які найчастіше зустрічаються при підборі розміру

  1. Найпоширеніша помилка це вимірювання довжини ноги, а не взуття. Так, цю рекомендацію доволі часто можна зустріти на просторах інтернету, але, нажаль, це є не є найточнішим способом. Це скоріше додатковий метод, якщо Ви правильно виміряли розмір ноги, він має бути на 0,5 см менше ніж розмір взуття.
  2. Також часто заміри проводять, виймаючи устілку. Краще цього уникати, так як: устілка може бути розташована не правильно і бути або коротшою за розмір взуття, або навпаки підгортатись і бути на декілька сантиметрів довше.
  3. Третя поширена помилка, це орієнтуватись на розміри в сантиметрах, що вказані на етикетці на вже існуючому взутті. Зазвичай ці розміри співпадають доволі рідко.

Маємо надію, що ця інформація була для Вас корисною і допоможе правильно підібрати розмір бажаного взуття. Вдалих покупок!